Üdvözöljük a
honlapján!

(Iskolánk neve korábban Debreceni Egyetem Balásházy János
Mezőgazdasági és Közgazdasági
Gyakorló Szakközépiskolája és Kollégiuma volt.)

Iskolánk tanulója az U16-os válogatottban
Az U16-os válogatott 2014. szeptember 14-17. között edzőtáborozáson vesz részt Telkiben a Magyar Labdarúgó Szövetség edzőcentrumában. A Debreceni Labdarúgó Akadémia csapatából Virág Ákos iskolánk 10.f osztályos tanulója kapott meghívót.
2014. szeptember 17. szerda - 22:44

Nyári beszámoló
Idén első alkalommal 2014. június 30. és július 5. között került megrendezésre a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának TTK Nyári Tábora.
Az Észak – alföldi Régióból összesen 91 érdeklődő, tehetséges fiatalt hívtak meg a DE szervezői a felhívásukra beadott pályamunkák alapján.
Iskolánkat Konkoly Enikő 10.a és Eszenyi Ádám 11.c osztályos tanulók képviselték. Mindkettőjük érdeklődési köre a földtudomány és földrajz.
Felkészítő tanáruk Godó László tanár Úr.
Részletes képes beszámolót itt olvashattok.
2014. szeptember 07. vasárnap - 20:24

Információk a tanévkezdéssel kapcsolatban
A 2014/2015. tanév első napja 2014. szeptember 1.
A tanítási nap 8 órakor Tanévnyitó ünnepséggel kezdődik, melyen az ünneplő öltözék (fehér blúz/ing, fekete nadrág/szoknya és iskolasál/nyakkendő) kötelező.
A tanévnyitó után osztályfőnöki órákkal folytatódik a tanítás.
2014. augusztus 31. vasárnap - 10:48

Comenius-projekttalálkozó
A nyár folyamán elkészült a második videófilm a márciusi Finnországban megrendezett Comenius-projekttalálkozóról.
A "Generationsbrücke" (Generációk közötti híd") projekt megvalósítása az új tanévben is folytatódik. A következő projekttalálkozóra a törökországi Mersinben kerül sor novemberben.
2014. augusztus 30. szombat - 21:35

Szakmai beszámoló a TÁMOP-3.3.10.A-12-2013-0006 pályázatról
A szakmai beszámoló itt olvasható.
2014. augusztus 12. kedd - 10:26

Hirdetmény a tankönyvellátással kapcsolatban
• A tankönyvosztás rendje elérhető innen.
• Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a tankönyveket a megadott időpontban lehet átvenni, csak indokolt esetben, szülői kérés alapján tudunk ettől eltérni.
• A tankönyvtámogatáshoz szükséges igazolásokat, valamint a befizetést igazoló csekket a tankönyvek átvételénél be kell mutatni.
• Azok a tankönyvtámogatásban részesült tanulók, akik a 2013/14-es tanév végén kijelölt tankönyveket nem hozták vissza a könyvtárba kérjük, hozzák magukkal.
• Azok a tanulók, akik javítóvizsgát fognak tenni, a tankönyvcsomag árát csak sikeres javítóvizsga után fizessék be és időpont egyeztetés után vegyék át a tankönyveket.
• A fel nem vett tankönyveket az érvényes rendeletek alapján szeptember 5-ig visszaáruzzuk.
2014. augusztus 08. péntek - 15:12

Hirdetmény
• Nyári ügyelet az iskolában szerdánként 8 00-tól 1200-ig, egyéb napokon az iskola épülete zárva van.
• A 9. évfolyamosok számára az évnyitó ünnepség főpróbája 2014. augusztus 31-én 16 30-tól lesz (a részvétel kötelező).
• Menza kérelem beadásának határideje 2014. augusztus 15. A kérelem letölthető innen:
• Tankönyvosztás időpontja augusztus végén, a honlapon lévő későbbi tájékoztatás szerint.
• Az augusztusi javítóvizsgák lefolytatásának rendje elérhető innen.
• A tanév 2014. szeptember 1-én reggel 800-kor évnyitó ünnepséggel kezdődik.
2014. július 26. szombat - 19:13

Oldal:       >>

"Generationsbrücke” - "Generációk közötti híd”

"TANULHATSZ-FEJLŐDHETSZ" projekt bemutatása